inzerce

techfan.cz informuje o nejnovějších trendech spotřební elektroniky. Co je nového na poli moderních technologií, co je zajímavé a co by mohlo obohatit každého z nás - u toho jsme. Přinášíme informace, rady a tipy, které Vám můžou pomoci rozhodnout se, co koupit a jak být co nejvíce tech fan (technologický fanoušek).

Máte-li zájem o inzerci, PR články, bannerovou reklamu, reklamu ve video recenzích či chcete-li publikovat recenzi na Váš produkt, tak nás neváhejte kontaktovat.

techfan.cz je první

Jako první v ČR jsme přinesli recenzi na mobilní telefon Samsung Galaxy S20 FE ve verzi 5G (celá recenze) či recenzi na Notebook od Xiaomi s AMOLED displejem (celá recenze).

techfan.cz píše o tom, co lidi trápí

Upozornili jsme na praktiky ohledně ukončování smluv u dnes již neexistujícího poskytovatele internetu UPC. Článek si přečetlo bez mála 40 tisíc čtenářů (celý článek).

techfan.cz provozuje

Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476 (nejsem plátcem DPH)


Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015

Výše uvedená adresa je pouze fakturační. Korespondence zaslaná na tuto adresu nebude převzata.  Pro veškerou komunikaci využijte kontaktní formulář.

Buďte vidět! Příklady bannerové reklamy na techfan.cz