inzerce

techfan.cz informuje o nejnovějších trendech spotřební elektroniky. Co je nového na poli moderních technologií, co je zajímavé a co by mohlo obohatit každého z nás - u toho jsme. Přinášíme informace, rady a tipy, které Vám můžou pomoci rozhodnout se, co koupit a jak být co nejvíce tech fan (technologický fanoušek).

Máte-li zájem o inzerci, PR články, bannerovou reklamu, reklamu ve video recenzích či chcete-li publikovat recenzi na Váš produkt, tak nás neváhejte kontaktovat.

techfan.cz je první

Jako první jsme přinesli recenzi na hodinky Samsung Galaxy Watch6 či tablet Samsung Galaxy Tab S9. Recenze na chytrý zvonek Google je pak jediná česká recenze.

techfan.cz píše o tom, co lidi trápí

Upozornili jsme na praktiky ohledně ukončování smluv u dnes již neexistujícího poskytovatele internetu UPC. Článek si přečetlo bez mála 40 tisíc čtenářů (celý článek).

techfan.cz provozuje

Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476 (nejsem plátcem DPH)


Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015

Výše uvedená adresa je pouze fakturační. Korespondence zaslaná na tuto adresu nebude převzata.  Pro veškerou komunikaci využijte kontaktní formulář.

Buďte vidět! Příklady bannerové reklamy na techfan.cz