VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Akční kamera Yi 4K Plus s 4K 60fps rozlišením se již prodává v Česku

16.05.2017

Yi 4K+ je první akční kamera, která umí 60 snímků za sekundu u UltraHD rozlišení. Nechybí jí ani stabilizace videa či velká kapacita baterie. Yi 4K+ se začala prodávat v České republice za přijatelnou cenu.

Xiaomi Yi 4K Plus lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Porovnat ceny >>

Akční kamera Yi 4K+ mimo 4K 60fps video zvládá také u tohoto rozlišení 30 snímků za sekundu a až 60fps lze využít u 2.7K videa. Díky 120fps u Full HD rozlišení můžete vytvářet slow motion videa.

Yi 4K+ má 2,19" dotykový displej s živým náhledem nahrávaného videa a pyšní se baterií, která má na poměry akčních kamer velkou kapacitu - 1400mAh.

Nyní se akční kamera Yi 4K+ dostala do prodeje i v České republice a v setu s ochranným pouzdrem, se kterým je voděodolná do hloubky 30 metrů ji můžete zakoupit za cenu 8500Kč:

Co říkáte na českou cenu akční kamery Yi 4K+? Napište do diskuze:

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!