VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Apple Watch za 2000 Kč. Tak by se dali označit hodinky WeLoop Hey S3

04.05.2017

Jako klon Apple Watch by se daly označit hodinky WeLoop Hey S3, které jsou součástí MIJIA crowdfunding platformy a ta je provozována pod záštitou Xiaomi. WeLoop Hey S3 se budou prodávat za 78$.

Designem jsou hodinky WeLoop Hey S3 opravdu velmi podobné Apple Watch, displej má úhlopříčku 1,28" a hodinky váží pouhých 38 gramů a to včetně baterie, která by měla vydržet 30 dnů na jedno nabití.

Hodinky neběží na systému Android Watch, ale mají své vlastní prostředí a k mobilnímu telefonu se systémem android se připojí pomocí aplikace a Bluetooth.

Hodinky WeLopp Hey S3 jsou voděodolné do hloubky 50 metrů a nechybí jim GPS a GLONASS. Bude tak možné zaznamenávat počet kilometrů, rychlost, trasu a také tepovou frekvenci.

Hodinky se prozatím budou prodávat pouze v Číně a to za cenu kolem 78$, což je necelých 2000Kč. Co na WeLoop Hey S3 říkáte? Napište do diskuze:

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!