VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Česká cena Yi 4K+ bude velmi přijatelná

19.03.2017

Yi 4K+ bude první akční kamera na světě, která bude disponovat 4K rozlišením s 60 snímky za sekundu. V Česku se bude prodávat za velmi příznivou cenu.

Yi 4K+ bude osazena procesorem Ambarella H2, což je čtyř jádrový procesor ARM Cortex-A53 s taktem 1200 Mhz a díky němu bude jako první na světě schopná natáčet 4K video s 60fps. Potěší i senzor Sony IMX377 s 12MPx či 2,19" dotykový displej na zadní straně kamery.

Kamera Yi 4K+ bude umět fotit i do RAW a videa budou stabilizovaná díky elektronické stabilizaci (EIS). I s kapacitou baterie budou majitelé této kamery spokojeni, ta má totiž velikost 1400 mAh a rozhodně patří k největší mezi akčními kamerami.

Čínská cena kamery Yi 4K+ byla oznámena již dávno a zastavila se na hodnotě 299$. ta česká by se podle našich informací měla pohybovat v rozmezí 8000 až 8500Kč:

Xiaomi Yi 4K Plus lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!