VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Dell U2417H UltraSharp: videopohled na Full HD monitor

29.04.2017

Full HD monitor Dell U2417H UltraSharp nabízí kalibraci barev přímo z továrny a 99% pokrytí prostoru sRGB. Podívejte se na náš video pohled na tento monitor s tenkými rámečky.

Monitor Dell U2417H UltraSharp můžete zakoupit na Alza.cz a jeho největší předností je kalibrace barev provedených přímo v továrně. Barevné podání je u tohoto monitoru opravdu prvotřídní a to včetně odstínů šedi.

Navíc tento monitor nabízí 4x USB hub a můžete tak k němu připojit klávesnici, myš a podobně. Nechybí ani plně polohovatelný stojan s možností výškového nastavení, otočení a náklonu. Displej nabízí i funkci Pivot, tedy natočení displeje o 90 či 180°.

Jak monitor vypadá, co najdete v prodejním balení a jaké funkce skrývá jeho menu, to vše můžete vidět v našem videopohled na Dell U2417H UltraSharp:

Recenzi na monitor Dell U2417H právě připravujeme a najdete ji na našem webu již brzo. Máte-li k tomuto monitoru dotazy, tak můžete využít diskuzi:

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!