VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

DJI Phantom 3 SE jde do prodeje. Nabízí 4K 30fps video a nízkou cenu

14.08.2017

Již v březnu představila společnost DJI svůj dron Phantom 3 SE, ten se nyní dostává do prodeje. Novinka je vybavena 4K kamerou a doba letu je 25 minut.

Oproti modelu Phantom 3 nabízí novinka s přívlastkem SE systém pro určování polohy i bez signálu GPS a lze tak s tímto dronem lítat i ve vnitřních prostorech. Navíc Phantom 3 SE přidává 4K rozlišení, u kterého je k dispozici 30 snímků za sekundu.

Dosah přenosu videa do ovladače se zvýšil na 4km (při 720p rozlišení) a dron je vybaven kamerou se 12MPx senzorem. Kamera dokáže nahrávat videa při rozlišení 4096×2160 (Cinema 4K) s 25fps a u 3840×2160 rozlišení (klasické 4K) je k dispozici až 30 snímků za sekundu. U Full HD videa je pak možné využít až 60fps a stejná možnost se nabízí u 720p rozlišení. Kamera je pak uchycena na gimbalu s 3 osou stabilizací.

DJI Phantom 3 SE má baterii s kapacitou 4480 mAh a podle výrobce by měla vydržet až na 25 minut letu. Dron je schopný létat při maximální rychlosti 56 km/h a v maximální nadmořské výšce 6 km. Pochopitelně nechybí ani podpora GPS a GLONASS a při ztrátě tohoto signálu nebo při vybití baterie se dron automaticky vrátí do místa vzletu a sám přistane.

Cena dronu spolu s baterií a dálkovým ovladačem byla stanovena na 649€. V Česku se prodává standartní verze DJI Phantom 3 a také novinka v podobě malého dronu DJI Spark:

Zdroj: DJI.com

Co říkáte na dron DJI Phantom 3 SE a jeho cenu? Napište do diskuze:

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!