VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Dron GoPro Karma jde do prodeje v ČR. Jaká je česká cena?

05.04.2017

První dron od GoPro se dostává i na český trh. Po té, co byl stažen z prodeje kvůli technickým problémům, jej naskladnili některé české eshopy. GoPro Karma se prodává ve verzi s kamerou a také bez ní.

Dron GoPro Karma byl představen už v září 2016, bohužel už v listopadu musel být stažen z prodeje. Dron se totiž za letu samovolně odpojoval od zdroje energie a nekontrolovaně se zřítil k zemi. Jeden takový pád byl dokonce zaznamenán na video.

Nyní už je vše opraveno a GoPro Karma se znovu vrací do prodeje. Eshop Alza.cz prodává verzi bez kamery za 29990Kč. Pokud byste chtěli dron spolu s kamerou GoPro Hero5 Black, tak si jej můžete zakoupit za 39990Kč.

GoPro Karma - QKWXX-511-EU lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Klíčové vlastnosti GoPro Karma

  • Rychlost 56 Km/h
  • Výdrž 20 minut
  • GPS
  • Maximální vzdálenost 3 Km
  • Maximální výška 3,2 Km
  • Stabilizace 3-osá
  • Kamera GoPro Hero 4 Black a Silver edition, GoPro Hero 5 Black
  • Rozměry a hmotnost 365 x 224 x 90 mm, 1006 gramů

K dronu GoPro Karma dostanete také ovladač s displejem, na kterém v případě připojení kamery uvidíte náhled toho, co kamera vidí. GoPro Karma je také vybavena gimbalem, na který se kamera Hero5 Black umisťuje a zajišťuje tak stabilizované video.

Největším konkurentem pro GoPro Karma je dron DJI Mavic PRO. Ten nejen, že má větší rychlost (64Km/h), tak i vydrží déle na jedno nabití (až 27 minut). Srovnání parametrů dronů GoPro Karma a DJI Mavic PRO najdete zde. A aby toho nebylo málo, tak pro dron od DJI mluví i cena - s 4K nativní kamerou stojí necelých 32400Kč na Alza.cz.

GoPro Karma - QKWXX-511-EU lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Co říkáte na českou cenu GoPro Karma? A má tento dron vůbec šanci uspět, po té co ztratil reputaci kvůli technickým problémům? Napište do diskuze:

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!