VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Google Nik Collection: úprava fotografií zdarma

30.03.2017

Google Nik Collection se ještě nedávno prodával za 500$, nyní je ale tento program pro úpravu fotografií zcela zdarma. Dá se použít jako plug-in pro Photoshop nebo samostatně.

Google Nik Collection je hlavně určen jako doplněk k programu Photoshop, kdy dodává speciální filtry. Využít se dá ale i samostatně a hlavně je zdarma.

Jeho spuštění je trochu složitější, protože se nenainstaluje jako samostatný program, ale pokud si otevřete složku, ve kterém se nachází (disk C -> Program files -> Google -> Nik Collection), tak objevíte několik prográmků samostatně, ve kterých fotky můžete upravovat.

Ať už se jedná o proměnu fotky do analogového formátu, HDR, černobílá fotografie nebo si můžete spustit rovnou Color Efex PRO s velkou škálou obrazových filtrů.

Google Nik Collection dává opravdu velkou škálu možností úprav a jsou daleko lepší, než nabízí většina programů pro úpravu fotografií zdarma. Ke každému z filtrů máte k dispozici i posuvníky, kterými můžete měnit kontrast, jas či sílu samotného efektu.

Díky Google Nik Collection tak z obyčejných fotek můžete zdarma vytvořit úchvatně vypadající obrázky. Jen pozor na to, že pomocí samotného Google Nik Collection neotevřete RAW soubory.

Jaký program pro úpravu fotek využíváte a znáte nějaký lepší, který je zdarma? Napište do diskuze:

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!