VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

iMCO Watch: první chytré hodinky s hlasovým ovládáním Alexa

09.07.2017

iMCO Watch jsou chytré hodinky s kruhovým AMOLED displejem a pouzdrem z nerezové oceli. Navíc mají hlasového asistenta Alexa od Amazonu. S cenou se dostali pod 299$.

Kruhový displej s rozlišením 400x400 bodů je typu AMOLED a pouzdro hodinek iMCO Watch je vyrobeno z nerezové oceli. Mnohem zajímavější je ovšem informace o hlasovém asistentu Alexa.

Stačí klepnout na displej a promluvit na hodinky iMCO Watch. Nůžete tak zjistit jaké je počasí, objednat si jídlo nebo ovládat chytrou domácnost. To vše jen pomocí Vašeho hlasu.

Hodinky iMCO Wath jsou vybaveny dvou jádrovým procesorem, mají 1GB RAM + 8GB paměti Flash. Nechybí ani senzor tepové frekvence či vestavěný mikrofon a reproduktor.

Jak funguje hlasové ovládání, můžete vidět na videu (anglicky):

Cena hodinek byla stanovena na 299$ za karbonově černou verzi a 279$ za stříbrnou verzi hodinek.

Zdroj: imcotechnology.com

Co na iMCO Watch říkáte? Napište do diskuze:

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!