VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

LG OLED65W7V dostupná v ČR. Známe cenu této tenké TV

27.03.2017

Nová OLED TV série W7 od LG má tloušťku jen 2,57 mm a dodávána je se soundbarem, který podporuje Dolby Atmos a DTS-HD. Televizor s úhlopříčkou 65" je nyní dostupný v ČR.

LG na vyladění obrazu spolupracovala se společností Technicolor a televizor si poradí s HDR, DR10 či HLG a dokonce nebude chybět ani podpora profesionálního zpracování obrazu Advanced HDR od Technicolor.

Kvůli minimální tloušťce nebylo možné televizor vybavit zvukovou aparaturou, což výrobce vyřešil kvalitním soundbarem s 4.2 kanálovou reprodukcí. Unikátní konstrukce reproduktorů směřující směrem vzhůru odráží zvuk od stropu, čímž vytváří dokonalý prostorový efekt.

Na trh uvede LG OLED65W7V jako první v ČR eshop Alza.cz a to za cenu 219 990Kč. Televizor bude také k vidění na jedné z prodejen tohoto prodejce.

Zdroj: LG.com/cz

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!