VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Meteor: krásně zpracovaná aplikace pro měření rychlosti internetu

27.03.2017

Existuje spousta aplikací pro měření rychlosti internetu, ale novinka s názvem Meteor navíc velmi dobře vypadá. Navíc Vám prozradí, jak je Váš internet použitelný pro jednotlivé aplikace.

Pokud si spustíte test měření rychlosti internetu pomocí aplikace Meteor, tak v průběhu testu uvidíte animovanou grafiku, která Vás tímto měřením provede.

Výsledky pak nejsou ztvárněny jen pomocí čísel, ale zobrazí se i slovní hodnocení, které prozradí, jak jste na tom s připojením k internetu. Meteor dokonce vyhodnotí, jak se připojení k internetu hodí pro konkrétní aplikace. K dispozici jsou tyto aplikace:  Chrome, Dropbox, Amazon, Facebook, Flipboard, Gmail, Google Maps, Instagram, Skype, Spotify Music, Street View, Twitter, Uber, Waze, WhatsApp, YouTube.

Nechybí ani historie měření, kde zjistíte výsledky v daný den, za uplynulý týden, měsíc a 3 měsíce. Výsledky můžete zobrazit i na mapě a zjistit, jak se vyvíjí rychlost internetu na konkrétním místě, ve kterém se pohybujete.

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!