VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Misfit Vapor: nejlevnější chytré hodinky s Android Wear 2.0

24.03.2017

Misfit Vapor jsou nové chytré hodinky s operačním systémem Android Wear 2.0, které překvapí svou příznivou cenou i velmi dobrou výbavou včetně senzoru srdečního tepu.

Chytré hodinky Misfit Vapor byly představeny letos v lednu, ale výrobce na tiskové konferenci neuveřejnil, na jakém systému budou hodinky pracovat. Teď je jasné, že Vapor budou mít Android Wear 2.0.

Velkou vzácností u hodinek s Android Wear 2.0 je voděodolnost do 50 metrů a přesně touhle odolností budou Misfit disponovat. Na přední straně bude dominovat 1,39" OLED displej, který je plně kulatý a nesetkáte se tak na něm s černým pruhem, který je častý u levných hodinek. Displej je pochopitelně dotykový a na dotyky bude reagovat i rám kolem hodinek, pomocí něhož bude možné hodinky ovládat.

Procesorem v Misfit Rapor je Qualcomm Snapdragon Wear 2100 a hodinky budou mít 4GB RAM paměti. Ve výbavě nechybí ani GPS či optický senzor tepové frekvence.

Hodinky jsou vyrobeny s nerezové oceli a vyrábět se budou v několika barevných provedení. A teď to nejzajímavější a tím je cena. Misfit Vapor se začnou prodávat za cenu 199$ a to v druhé polovině léta. Hodinky nabídne také eshop Alza.cz.

Co na hodinky Misfit Vapor říkáte? Napište do diskuze:

Zdroj: misfit.com

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!