VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Niceboy Raze: nový Bluetooth vodotěsný reproduktor

07.02.2018

Niceboy Raze je nový Bluetooth reproduktor s prostorovým 360° zvukem a výkonem 12W. Navíc se chlubí certifikací IPx7, což znamená, že až na 30 minut s repráčkem můžete do hloubky 1 metru.

Niceboy rozšiřuje své portfolio Bluetooth reproduktorů a na trh přichází s Niceboy Razer. Celkový výkon tohoto reproduktoru je 12W a Niceboy RAZE navíc zvuk nesměruje pouze jedním směrem, ale nabízí prostorový zvuk (360°), který mnohem lépe ozvučí jakýkoli interiér i exteriér.

Niceboy Razer má certifikaci IPx7, což znamená, že s tímto reproduktorem můžete klidně pod vodu (chráněno proti ponoření do vody. Ponoření na 30 minut do hloubky 1 metr). Razer od Niceboy je vybavena Bluetooth 4.2 i NFC a vestavěná baterie má kapacitu 2200mAh. Podle výrobce to vystačí na až 8 hodin přehrávání.

Bluetooth reproduktor Niceboy Raze má i mikrofon a lze jej využít i jako hands-free pro vyřizování telefonních hovorů. Pro připojení k zařízením, které nemají Bluetooth lze využít zabudovaného portu Line-in pro 3,5mm kabel.

Doporučená cena Bluetooth reproduktoru Niceboy Raze je 1990Kč a již se v českých obchodech prodává:

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!