VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Niceboy Vega+ Remote: nová akční kamera s dálkovým ovladačem

05.04.2017

Niceboy Vega+ Remote je nová akční kamera s 30 snímky za sekundu u Full HD videa, která je voděodolná v pouzdru do 30 metrů a navíc má dálkový ovladač.

Společnost Niceboy má na českém trhu několik akčních kamer a tím nejvyšším je stále model Niceboy Vega 4K, který lze ovládat pomocí ovladače. Nově se v portfoliu společnosti objevila novinka, která dálkové ovládání bude mít také ve svém prodejním balení.

Niceboy Vega+ Remote umí nahrávat video v rozlišení 1080p s 30fps a objektiv má širokoúhlý záběr 170° s efektem rybího oka. Mimo dálkového ovladače najdete v prodejním balení kamery také pouzdro, se kterým je kamera voděodolná do hloubky 30 metrů a další kousky příslušenství jako je držák na řídítka či helmu, stativový držák a další.

Akční kamera Vega+ Remote má 2" displej, na kterém vidíte to co právě nahráváte, a nechybí jí ani WiFi pro připojení kamery k mobilnímu telefonu.

Niceboy Vega+ Remote se prodává za 2290Kč a více informací o kamerách Niceboy najdete na fanouškovském webu niceboyfan.cz.

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!