VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

PDF-XChange Editor: nejlepší PDF editor, který je zdarma

20.03.2017

PDF je formát, který je určen pro sílení dat, jenž by na všech zařízeních po otevření měly mít stejnou podobu. S editací PDF bývá problém a tak jsme vyzkoušeli editor PDF-XChange, který je zdarma.

Zobrazení PDF souborů není problém, ale horší je to s jejich editací. PDF-XChange Editor je nástroj, který si s takovou úpravou poradí a navíc má spousty funkcí zdarma už v základu.

S PDF-XChange Editor můžete přepsat text, smazat ho či přeformátovat podle svých představ a to dokonce i v případě, že v PDF dokumentu je typ písma, který nemáte nainstalovaný. Můžete také zvýrazňovat text, přidávat obrázky či geometrické tvary.

PDF-XChange Editor dokonce dokáže rozpoznat text z naskenovaných dokumentů, což je ideální pokud máte dokument jen vytisknutý a nemáte šanci se dostat k originálu.

Některé z pokročilých funkcí jsou k dispozici jen v placené verzi programu, což zjistíte po najetí kurzorem myši na požadovanou funkci. Pokud nemáte zájem platit za vyšší verzi, tak funkce využít můžete, ale v dokumentu se objeví vodoznak.

Máte lepší tip na PDF editor, který by byl zdarma? Napište do diskuze a dejte nám vědět, jaky využíváte Vy.

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!