VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Recenze SJCAM SJ7 Star: hvězdná akční kamera

02.05.2017

SJCAM SJ7 Star je akční kamera s 4K rozlišením a širokým úhlem záběru. Díky 120fps u Full HD videa lze vytvářet slow motion videa a nechybí ani stabilizace videa.

SJCAM SJ7 Star nabízí stejný senzor jako akční kamera GoPro Hero4 Black, konkrétně se jedná o Sony IMX117 s rozlišením 12,40MPx. Procesor v kameře je Ambarella A12 a díky němu je kamera schopná nahrávat videa v UltraHD rozlišení s 30 snímky za sekundu. 120fps lze nastavit u 1080p rozlišení a při Full HD videu s 60fps je k dispozici elektronická stabilizace videa.

Ukázkové videa z kamery SJCAM SJ7 Star a fotografie, včetně možnosti jejich stažení a také celou recenzi akční kamery od SJCAM najdete na DigitalniKamery.com.

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!