VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

SJCAM M30 a M30x jsou nové černé skříňky do auta

10.04.2017

Výrobce akčních kamer SJCAM se pustí do záznamových kamer do auta a na trh chystá své černé skříňky s názvem M30 a M30x, které budou mít 3" displej a kovové tělo.

SJCAM letos přijde na trh s několika novými kamerami. Před pár dny se začala prodávat akční kamera SJCAM SJ7 Star, která disponuje 4K 30fps videem či elektronickou stabilizací a do prodeje se chystá i panoramatická kamera SJCAM Pano, která se dvěma objektivy pokryje celé 360° spektrum.

Novinky ale tento čínský výrobce chystá i v segmentu černých skříněk a za nějakou dobu představí auto kamery SJCAM M30x a M30. Každá z kamer bude vybavena senzorem, který je určen pro nahrávání videa v noci a za zhoršených světelných podmínek (vyšší model bude mít senzor Sony IMX291) a kamery budou mít na zadní straně 3" displej. Kamery by měly být schopné nahrávat video při 1080p 60fps rozlišení.

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!