VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Testujeme bezpečnostní kameru Cel-Tec FHD 180 WiFi Pro

04.08.2017

Na první pohled vypadá Cel-Tec FHD 180 WiFi Pro jako nenápadná černá krabička, u které nic nenasvědčuje tomu, že by mohlo jít o kameru. K nám tato bezpečnostní kamera s otočným objektivem a velkou kapacitou baterie dorazila na recenzi.

Bezpečnostní IP kamery, která sledují Váš domov, jsou stále více v oblibě. Jednu takovou od Cel-Tech právě testujeme.

Cel-Tec FHD 180 WiFi Pro zaznamenává video ve Full HD rozlišení, má otočný objektiv, se kterým můžete otáčet pomocí aplikace v mobilním telefonu a nechybí jí ani funkce detekce pohybu. V takovém případě začne kamera nahrávat, když se před ní objeví pohyb.

Cel-Tec FHD 180 WiFi Pro lze propojit s mobilním telefonem i bez internetového připojení a lze ji tak využít i jako dětskou chůvičku. Nechybí však ani funkce IP kamery, kdy se Cel-Tec FHD 180 WiFi Pro spojí s místní WiFi sítí a ke kameře je pak možné se propojit mobilním odkudkoliv. Pochopitelně lze obraz z kamery prohlížet i v PC.

Tato bezpečnostní kamera je vybavena i vlastní baterií s kapacitou 5000 mAh, není tedy nutné se spoléhat jen na připojení k elektrické síti. Na jedno nabití slibuje výrobce výdrž až 10 hodin záznamu.

Na IP kameru Cel-Tec FHD 180 WiFi Pro připravujeme recenzi, máte-li nějaké dotazy, tak se můžete ptát v diskuzi níže. Cel-Tec FHD 180 WiFi Pro se v českých eshopech prodává za tuto cenu:

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!