VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Testujeme Evolveo Mars: USB TV Tuner pro DVB-T vysílání

11.02.2018

Evolveo Mars je USB přijímač DVB-T vysílání, se kterým můžete sledovat volně dostupné TV stanice na svém notebooku nebo PC. Právě na něj připravujeme recenzi.

Na recenzi dorazil USB DVB-T tuner Evolveo Mars. Ten za poměrně nízkou cenu slibuje podporu SD i HD vysílání, EPG či možnost pozastavení běžícího živého vysílání nebo nahrání vysílání na harddisk.

V prodejním balení dostanete i anténu a malé dálkové ovládání. Pochopitelně nechybí ani CD s programem, který slouží ke sledování vysílání.

Jak si tento USB TV tuner o rozměrech 53 mm x 20 mm vedl v naší recenzi, zjistíte už za pár dnů. Máte-li k Evolveo Mars nějaké otázky, tak se ptejte v diskuzi pod článkem. Evolveo Mars můžete v českých obchodech zakoupit za tuto cenu:

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!