VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Twitter s 280 znaky v tweetech? Je to celkem možné!

27.09.2017

Používáte Twitter? A je pro Vás 140 znaků v jednom tweetu omezující? Sociální síť Twitter právě testuje možnost používáni až 280 znaků!

Dvojnásobný počet znaků pro všechny, kterým se nedaří vyjádřit myšlenky v jednom tweetu. To je možnost, kterou právě Twitter testuje na malém zlomku svých uživatelů a zvýšil jim počet znaků ze 140 na 280.

Podle článku na androidpolice.com 9% anglicky píšících uživatelů naráží na problém se 140 znaky a potřebovali by větší limit pro své zprávy.

Twitter chce vyhodnotit chování testovacího vzorku uživatelů a podle toho se rozhodne, jestli ponechá 140 znaků nebo je navýší na 280.

Z vlastní zkušenosti vím, že limit 140 znaků je značně omezující a do jisté míry nemá vlastně ani opodstatnění. Na druhou stranu je nutné nad některými zprávami přemýšlet a podat myšlenku co nejjednodušeji.

Máte Twitter? Je pro Vás 140 znaků omezující nebo je Vám to jedno? Napište do diskuze:

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!