VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Vector Luna: chytré hodinky z broušené oceli a výdrží 30 dnů

28.03.2017

Chytré hodinky mají velmi tristní výdrž na jedno nabití. Toho si je vědoma společnost Vector, která představila elegantní hodinky s výdrží 30 dnů. Máto ovšem nějaký ten háček...

Velmi špatná výdrž chytrých hodinek na jedno nabití je dána hlavně displejem, který spotřebovává energii z baterie nejvíce. Vector se svým modelem Luna na své chytré hodinky šla tedy jinak, než je zvykem u velkých výrobců. Tento model chytrých hodinek je totiž osazen monochromatickým LCD displejem a například čas zobrazuje neustále. Díky tomu je výdrž těchto hodinek 30 dnů od nabití a to nejen papírová, ale jedná se o reálnou výdrž na jedno nabití (za jeden den se hodinky vybijí o 3-4%).

A protože výrobce vsadil vše na jednu kartu (výdrž), tak se upustilo i od dotykového displeje a Vector Luna se tak ovládají pomocí tří tlačítek.

Hodinky fungují pod vlastním operačním systémem, a tedy musíte zapomenout na Android Wear. Za to jsou Vector Luna kompatibilní jak s Android, iOS a stejně tak i Windows telefony.

Chytré hodinky Vector Luna jsou navíc voděodolné do hloubky 50 metrů a vyráběny jsou v několika variantách. Ať už jde o barevné variace hodinek, tak i řemínky (kovové či kožené).

Vector Luna můžete na českém trhu koupit za částku pod 11000Kč a nabízí je například eshop Alza.cz.

Co na hodinky Vector Luna říkáte? Dáváte přednost výdrži na jedno nabití baterie nebo je pro Vás důležitější displej a jeho kvalita? Napište do diskuze: 

Zdroj: vectorwatch.com

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!