VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Xiaomi RedMi 5 Plus Global: videopohled na mobilní telefon

19.02.2018

Na recenzi dorazila horká novinka od Xiaomi. Mobilní telefon RedMi 5 Plus se řadí mezi nejlevnější s displejem s poměrem stran 18:9. Podívejte se na video, ve kterém Xiaomi RedMi 5 Plus představujeme.

Mobilní telefon Xiaomi RedMi 5 Plus byl představen na začátku prosince a jako vždy se jednalo o čínskou verzi. V současné době se ovšem začala v ČR prodávat i globální verze, která podporuje všechna pro nás důležitá LTE pásma a zároveň nám dorazil na recenzi.

Xiaomi RedMi 5 Plus bude vybaven 5,99" displejem s poměrem stran 18:9 (2:1) a rozlišením 1 080 × 2 160 bodů. Srdcem mobilu je čip Qualcomm Snapdragon 625 a Redmi 5 Plus dorazí s baterií o kapacite 4000 mAh.

Zakoupit tento mobil bude možné ve variantě s 3GB RAM pamětí a vnitřním úložištěm 32GB nebo s RAM o velikosti 4GB a 64GB vnitřním úložištěm.

Xiaomi RedMi 5 Plus videopohled

Pokud Vás o telefonu Xiaomi Redmi 5 Plus cokoliv zajímá, tak se zeptejte v naší diskuzi! Recenzi tohoto telefonu očekávejte na našem webu velmi brzo. Nezapomeňte sledovat náš Facebook, aby Vám recenze neunikla.

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!