VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Yahoo počasí: předpověď počasí s Vašimi fotografiemi

29.03.2017

I když je aplikací pro předpověď počasí nespočet, tak Yahoo přináší hlavně krásně zpracovaný design, kterému vévodí fotografie z místa předpovědi od samotných uživatelů.

Na první pohled by se mohlo zdát, že aplikace Yahoo počasí je jen jedna z mnoha, kterou můžete nainstalovat do svého mobilního zařízení. Nabízí hodinovou, pětidenní či desetidenní předpověď počasí a také upozornění, že v daném místě začne pršet a to 15 minut před deštěm. Dále v aplikaci najdete pocitovou teplotu, vlhkost, viditelnost či aktuální UV index. Nechybí ani aktuální vítr či tlak a srážky v místě předpovědi. Dokonce se z aplikace dozvíte, kdy vychází a zapadá slunce. Widgety různých podob a rozměrů jsou pochopitelně samozřejmostí.

Co dělá aplikaci Yahoo počasí jedinečnou, jsou ale fotografie z místa předpovědi, které se navíc zobrazují dle aktuálního počasí. Bude-li v místě předpovědi pršet, tak se ukáže fotografie deštěm zmáčeného místa, když bude jasno, tak se zobrazí fotografie se slunečným motivem.

A nejlepší na všem je, že se může zobrazovat i Vaše konkrétní fotografie, tak jak se to povedlo mně osobně s fotkou Zlína. Stačí fotografii nahrát na Flickr a postupovat dle požadavků, které jsou pro fotografie dány. U takové fotografie se dokonce uvádí zdroj v podobě jména autora.

Využíváte v mobilním telefonu aplikaci pro předpověď počasí? Dejte nám tip na tu nejlepší. A co říkáte na Yahoo počasí? Napište do diskuze:

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!