VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

YouTube spustí přehrávač bez reklam s obsahem pro vzdělávání

09.09.2022

Google chce pomoci se vzděláváním, a tak spustí nový přehrávač, který bude bez reklam či externích odkazů a nabídne nový YouTube Player for Education, který bude integrovaný do YouTube.

Text: Ondřej Kaňa, Zdroj: Google

V tiskové zprávě YouTube se dozvíte, že každý den přicházejí na YouTube lidé, aby se dozvěděli něco nového. Lidé používají YouTube k tomu, aby si obohatili život o nové informace, ať už jde o pomoc s úkoly ve třídě, studium cizího jazyka nebo hledání jiné kariéry. Nedávná studie zjistila, že 93 % diváků uvádí, že ke shromažďování informací používá YouTube, a proto to je jeden z důvodů, aby byl vzdělávací obsah ještě dostupnější a zároveň pomáhá tvůrcům učení prosperovat na YouTube.

Aby se zlepšilo prostředí spouští YouTube svůj nový přehrávač (YouTube Player for Education), který bude zobrazovat obsah bez rušivých vlivů, jako jsou reklamy, externí odkazy nebo doporučení.

Od příštího roku budou moci autoři nabídnout bezplatné nebo placené kurzy na YouTube, které nabídnou nový vzdělávací obsah svým divákům. Pokud se divák rozhodne si kurz koupit, bude zobrazen bez reklam a půjde ho přehrávat i na pozadí. Zároveň budou moci tvůrci do videa přidat kvíz nebo test.

Nový YouTube přehrávač pro vzdělávání bude nejdříve dostupný v USA a Jižní Koreji v beta verzi, následně se rozšíří do dalších zemí.Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!