VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Xiaomi kalkulačka je dostupná pro všechny mobilní telefony. Umí i převod jednotek

05.09.2017

Každý mobilní telefon má ve svém základu aplikaci kalkulačky a i v samotném Google Play se dá stáhnout nespočet dalších. Jednou z takových je i kalkulačka Xiaomi, ta umí i převod jednotek či převod měn.

Značka Xiaomi je známá hlavně jako producent elektroniky a zvláště mobilních telefonů. V rámci vlastní nadstavby na operačním systému Android má i tato značka spousty svých vlastních aplikací. Jednou takovou je Mi Kalkulačka, která se teď dostává do Google Play a lze ji stáhnout do jakéhokoliv mobilního telefonu. Jedinou podmínkou je mít Android 4.1 a novější.

A co všechno Mi Kalkulačka umí? Mimo klasickou kalkulačku v menu najdete i vědeckou (goniometrické funkce, π, druhá mocnina a odmocnina a další) či převodník měn. Ten je poskytován společností Webull a je vždy aktuální pro daný den.

Nechybí ani převody jednotek délky, obsahu, objemu, teploty, rychlosti, času a hmotnosti. V menu najdeme i položku hypotéka, ta v mém případě ovšem nefungovala. 

Xiaomi kalkulačku můžete zdarma stahovat v Google Play. Jakou kalkulačku používáte ve svém mobilním telefonu Vy? Napište do diskuze:

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!