VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

DJI MAVIC PRO ALPINE WHITE COMBO: nový dron s 4K kamerou a rychlosti 65km/h

15.11.2017

DJI přichází s další verzí svého oblíbeného malého dronu Mavic PRO.  Mavic Pro Alpine White je vyveden celý v bíle barvě, má 4K kameru se stabilizací a ve vzduchu se na jedno nabití udrží až 27 minut.

Už jsme psali o dronu DJI Mavic PRO Platinum, novým přírůstkem do rodiny je Mavic Pro Alpine White. Jedná se o limitovanou verzi, která je vyvedena kompletně v bílé barvě a to včetně vrtulí a dálkového ovladače.

DJI Mavic Pro Alpine White se ve vzduchu na jedno nabití udrží 27 minut, přičemž v prodejním balení budou další dvě náhradní baterie. Mavic Pro Alpine White pak zvládne maximální rychlost 65km/h.

Dron je vybaven 4K kamerou, která je stabilizovaná pomocí 3 osého gimbalu a mimo schopnosti vyhýbání se překážkám má letové režimy jako ActiveTrack, TapFly a Gesture Mode. Fotografovat s Mavic Pro Alpine White je pak možné i do RAW (PNG formát) s maximálním rozlišením 12MPx.

V prodejním balení najdeme mimo samotného dronu, také celkem tři baterie, náhradní sadu vrtulí, dálkový ovladač a přenosný vak na dron.

Cena DJI Mavic PRO Alpine White byla stanovena na 1 249 € a v prodeji bude jen omezené množství kusů. V ČR se v současné době prodává DJI Mavic PRO (se kterým má totožné parametry) a DJI Mavic PRO Platinum (jenž má delší výdrž a tiší chod):

Zdroj: DJI

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!