VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

DJI Mavic PRO Platinum: dron s delším doletem je o 60% tižší

01.09.2017

DJI inovovala svůj oblíbený dron Mavic PRO. Verze Platinum má o 10% delší dolet a nabídne také podstatně tišší chod. Opět se dočkáme kamery s 4K rozlišením a chybět nebude ani stabilizace.

DJI Mavic PRO Platinum prodlužuje dobu letu oproti svému předchůdci o 10% a ve vzduchu se na jedno nabití udrží až 30 minut. Zároveň nabídne až o 60% nižší hluk při provozu, nově jen 4 dB.

Další specifikace jsou stejné jako u předchůdce. Stále se jedná o opravdu malý dron, kdy ve složeném stavu má rozměry 198 x 83 x 83 mm a nebude tak problém ho vzít jednoduše do batohu a přenášet.

DJI Mavic PRO Platinum bude mít kameru s nativním 12,71 MPx rozlišením, která dokáže nahrávat videa až do 4K rozlišení ( 3840 × 2160) s 30fps. Chybět ovšem nebude ani Cinema režim s rozlišením 4096 × 2160 bodů a zde je k dispozici 24fps. Maximální datový tok videa je 60Mbps. Objektiv má FOV 78,8° a světelnost f/2,2. Kameře nechybí ani gimbal, který stabilizuje ve třech osách.

DJI Mavic PRO Platinum dosahuje maximální rychlosti letu 65 km/h a tento dron je schopný provozu až v nadmořské výšce 5000 metrů. Maximální rychlost vzletu je 5 m/s a klesání pak 3 m/s.

Původní DJI Mavic PRO jsme srovnali s dronem DJI Spark: Srovnání dronů DJI Spark a DJI Mavic PRO. Který je lepší? DJI Spark dostává také novou funkci Sphere, se kterou půjde pořizovat panoramatické snímky.

Nový dron DJI Mavic PRO Platinum se začne prodávat v září za cenu 1299€, model Mavic PRO si už teď můžete zakoupit v českých eshopech:

Zdroj: dji.com

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!