VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

FotoJet: online foto editor, který umí vytvořit i design (zdarma)

21.03.2017

Vyzkoušeli jsme jednoduchý internetový editor, se kterým můžete vytvořit i úvodní fotku pro Facebook či YouTube kanál. Fotojet je navíc ve většině případů zdarma.

Pokud hledáte jednoduchý způsob, jak vytvářet fotografické koláže, vytvářet jednoduchý design nebo editovat fotografie, tak online editory můžou být dobrým způsobem. FotoJet k takový nástrojům pro editaci fotografií patří.

FotoJet nabízí více než 600 šablon, které lze použít pro tvorbu designu a koláží z Vašich fotografií. Některé jsou sice placené, ale většina jich je ve verzi zdarma. Navíc není nutná ani žádná registrace, abyste editor mohli využít.

Editor fotek umí ořezávat, upravit barvy, přidat filtry či změnit expozici nebo kontrast. Je možné přidávat do fotek různé geometrické tvary (jako jsou šipky) či další clipart a využít i velkou škálu pozadí, které FotoJet nabízí.

U textu jdou dělat také vlastní úpravy. Ať už měnit typ písma, jeho velikost, přidávat stíny a podobně.

Nečekejte od tohoto editoru žádné zázraky, je to zkrátka jednoduchý editor fotek, který je online. Není nutná registrace, a pokud nechcete vytvářet nic složitého, tak si vystačíte i s verzí zdarma.

Znáte další online editory? Napište do diskuze. A co říkáte na FotoJet? 

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!