VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Samsung vydává novou aplikaci pro úpravu fotografií s umělou inteligencí

25.04.2023

Samsung oficiálně zpřístupnil aplikaci Galaxy Enhance-X, která využívá umělou inteligenci pro úpravu fotografií, a to pomocí jednoho kliknutí pro své mobilní telefony (článek obsahuje fotogalerii).

Text: Ondřej Kaňa

V Galaxy Store je nová aplikace Galaxy Enhance-X dostupná v tuto chvíli pro mobilní telefony z řady Galaxy S23. Následovat bude také řada Galaxy S22. Samsung slibuje vylepšení fotografií pomoci umělé inteligence.

či vymazat stíny. A vymazání stínů je celkem povedené. Dále je možné fotografii zesvětlit, můžete odebrat odlesky a nechybí ani možnosti pro úpravu obličeje jako je úprava pleti a jejího tónu, velikost očí a podobně. V sekci Portrét najdete možnosti pro rozostření pozadí. Výsledné fotografie se ukládají do JPEG formátu.

Pokud v Galaxy Store nemáte možnost stažení aplikace, můžete vyzkoušet stažení APK souboru. Jak už bylo uvedeno, v současnosti je aplikace dostupná pro telefony z nejnovější řady Galaxy S23, na Galaxy S22 by měla následovat některá z dalších aktualizací aplikace.Chytrá domácnost se stává běžnou součástí našich životů, s různými výrobci může být ale integrace složitá. Nový standard Matter slibuje zjednodušení. Jak funguje spolu s chytrou domácností od Google?

Chytrá domácnost se stává běžnou součástí našich životů, s různými výrobci může být ale integrace složitá. Nový standard Matter slibuje zjednodušení. Jak funguje spolu s chytrou domácností od Google?

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!