VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Google Home má nové prostředí pro zobrazení na šířku na (nejen) tebletech

29.05.2023

Aplikace Google Home dostala novou aktualizaci na verzi 3.1, která přináší hned několik novinek. Jednou z nich je také nový režim na šířku, který ocení zejména majitelé tabletů.

Text: Ondřej Kaňa

Aplikace Google Home dostala novou aktualizaci (verze 3.1), která přinesla změnu ovládacích prvků pro nastavení osvětlení v chytré domácnosti. Další novinkou je přepracovaný režim pro zobrazení aplikace na šířku, který se běžně zobrazuje na tabletech.

Kromě lehce změněného designu je hlavní změna u karty Zařízení, kdy přibyl ovládací pruh na levou stranu, ve kterém jsou zobrazeny jednotlivé místnosti. Není tak nutné listovat všemi zařízeními v domácnosti, ale lehce se dostanete do místnosti, kterou potřebujete a zde pak uvidíte výčet zařízení, které jsou v dané místnosti. Pokud v kartě Oblíbené kliknete na některou z položek Kamery, Osvětlení, Klima, WiFi, tak se postranní panel také rozšíří, a to právě o tato zařízení, mezi kterými můžete přepínat.

Jak vypadá nový režim na šířku aplikace Google Home můžete vidět v galerii:

Novinky se týkají verze aplikace ve veřejném náhledu a jsou zpřístupněny ze strany serveru Google (nejedná se tedy o klasickou aktualizaci v Google Play). Pokud tak novinky ještě nemáte, musíte počkat, až na vás dojde řada.Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!