VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

GoPro Fusion: nová kamera s 5.2K 30fps rozlišením

21.04.2017

Společnost GoPro oznámila práci na nové sférické kameře pro virtuální realitu s 5.2K rozlišením a 30 snímky za sekundu. S GoPro Fusion půjde mimo 360° videa vytvářet i ta klasická.

GoPro letos uvede na trh několik nových produktů a to včetně očekávané akční kamery GoPro Hero6. Na informace o této novince si budeme muset ještě počkat, teď ale jisté, že se dočkáme první 360° sférické kamery s názvem GoPro Fusion.

GoPro Fusion dokáže zaznamenat běžné video (to vytvoří kamera z natočeného 360° videa) nebo sférické video pro virtuální realitu a to až do rozlišení 5.2K s 30 snímky za sekundu. Například nedávno představená nová generace kamery Samsung Gear 360 dokáže nahrávat videa ve 4K rozlišení a s 24fps.

GoPro se chlubí, že novinka Fusion dokáže nahrávat videa, jako byste je pořizovali s šesti akčními kamerami GoPro. Zájemci o kameru GoPro Fusion z řad profesionálů se můžou zapojit do pilotního programu, ve kterém se bude tato kamera testovat.

Cena GoPro Fusion zatím nebyla stanovena, uvedení na trh je očekáváno na konci roku 2017.

Co říkáte na GoPro Fusion? Mají smysl kamery pro virtuální realitu? Napište do diskuze:

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!