VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

HP Pavilion 24-x020 je 8,5mm tenký All In One počítač

27.07.2017

HP oznámilo vydání nové verze svého All In One počítače. Ten má neuvěřitelně tenký profil a 23,8" Full HD displej s minimálními rámečky. 

HP Pavilion AiO 24-x020 bude mít opravdu neuvěřitelně tenký profil a to pouze 8,5 mm. Otázkou je, jak to bude s možností vylepšení hardwaru v budoucnosti, nicméně tato novinka bude dodávaná s čtyř jádrovým procesore AMD A12 7. generace a s grafickou kartou AMD Radeon R7. Paměť RAM bude mít 12GB DDR4 a vnitřní úložiště kapacitu 1 TB.

Displej bude mít minimální rámečky (tedy alespoň po stranách) a jeho rozlišení se zastavilo na Full HD. Úhlopříčka displeje je pak 23,8". HP Pavilion AiO 24-x020 nebude chybět ani web kamera, která se vysouvá ze zadní části displeje a bude vybaven i dvojicí reproduktorů.

Cenu ani začátek prodeje HP Pavilion AiO 24-x020 prozatím neznáme, v ČR se ovšem prodává předešlé All In One řešení od HP a to za tuto cenu:

Co na novinku HP Pavilion 24-x020 s tenkým profilem říkáte? Napište do diskuze:

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!