VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Mi Bands Tools: když chcete vědět, kdo volá nebo si přečíst mail na Xiaomi Mi Band 2

15.06.2017

Xiaomi Mi Band 2 je velmi povedený fitness náramek. Na svém displeji ovšem neumí zobrazit text, tedy alespoň s oficiální aplikací. Existuje alternativa a jednu v podobě Mi Bands Tools jsme vyzkoušeli.

Mi Bands 2 od Xiaomi jsme měli v recenzi a tento chytrý náramek si nevedl vůbec špatně. Abyste z tohoto náramku od Xiaomi dostali maximum, tak si ovšem nevystačíte s oficiální aplikaci Mi Fit.

Mi Fit sice umožňuje nastavit zobrazení notifikací z aplikací v mobilním telefonu na displeji náramku, ale jen v podobě ikony. Tedy když někdo volá, tak z náramku nezjistíte kdo. To samé platí v případě příchozího emailu nebo upomínky v kalendáři. Náramek zobrazí jen ikonu emailu či kalendáře, ale už nezobrazí samotný text. Řešením může být aplikace Mi Bands Tools, která toho dokáže ovšem ještě více, ovšem je placená. Za svou cenu cca 70Kč toho nabízí hodně

Pomocí této aplikace si můžete nastavit i různou intenzitu vibrací nebo povolit zobrazení jména kontaktu či obsah oznámení z aplikace (kontakt emailu, předmět, text emailu, datum upomínky, text upomínky a podobně).

Oficiální aplikace neumožňuje nepřetržité měření srdečního tepu a i tuto funkci můžete využít s Mi Bands Tools. Nechybí ani funkce chytrého budíku (probuzení v nejlepším čase) či integrace s aplikací Sleep as Android.

Ukázka textových zobrazení na displeji náramku je i v našem videopohledu na Xiaomi Mi Band 2:

Více informací o aplikaci Mi Bands Tools najdete v Google Play, kde si ji můžete i zakoupit. Osobně náramek Xiaomi Mi Bands 2 používám a nákup této aplikace byl prostě nutností, protože bez ní není využitelný potenciál Mi Bands 2.

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!