VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Movado Connect: elegantní hodinky s Android Wear 2.0

25.03.2017

Luxusně vypadající hodinky s Android Wear 2.0 představila společnost Movado. Na první pohled zaujmou hlavně elegantním designem a čelním displejem, který nemá žádné okraje.

Výrobce se chlubí, že hodinky Movado Connect mají až 100 stylů ciferníku, ale mnohem zajímavější je informace o displeji, který kolem sebe nemá žádný rám (tisková zpráva hovoří o "edge-to-edge crystal display") a tím hodinkám dodává punc luxusu (i když je více pravděpodobné, že bez okrajů bude jen čelní krycí sklo a displej okraj mít bude).

Movado Connect poběží na Android Wear 2.0 a budou mít podporu Android Pay (platby), Google Fit (fitness aplikace) a Google Assistant - majitelé hodinek k nim tak můžou promlouvat, jako to dělal Knight Rider ve stejnojmenném seriálu z osmdesátých let minulého století.

Na trh by se hodinky Movado Connect měly dostat letos na podzim, částka za kterou se tyto chytré hodinky budou prodávat, nebyla zveřejněna, ale určitě se nebude jednat o levný kousek nositelnosti. Také si musíme počkat i na další podrobnosti.

Co na hodinky Movado Connect říkáte? A líbí se Vám více než nejlevnější hodinky s Android Wear 2.0? Napište do diskuze:

Zdroj: movado.com

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!