VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

MYKRONOZ ZeCircle 2: levné chytré hodinky s barevným displejem

28.06.2017

MYKRONOZ ZeCircle 2 jsou chytré hodinky odolné proti vodě s certifikací IP67 a barevným displejem, které monitorují denní aktivity a také spánek. Navíc jsou za příznivou cenu.

Nedávno jsme měli v recenzi chytrý náramek Xiaomi Mi Band 2, který se dá označit za velmi levný a hodinky MYKRONOZ ZeCircle 2 patří do stejné cenové kategorie. Na přední straně těchto hodinek najdeme TFT barevný displej s rozlišením 240x198 bodů. Hodinky umějí monitorovat nejen ušlé kroky a spálené kalorie, ale také spánek.

Tip: Nejlepší fitness náramky v roce 2017

Hodinkám MYKRONOZ ZeCircle 2 nechybí ani notifikace z mobilního telefonu a to včetně jména volajícího a náhledu textu z SMS nebo sociálních sítí. Hodinky mají certifikaci IP67 a nemusíte se tak bát ponoření do hloubky 1 metru na 30 minut.

ZeCircle 2 se k připojují přes Bluetooth 4.0 a fungují jak s operačním systémem Android (4.3 a novějším), iOS (8 a novějším) a dokonce i s Windows Phone 8.1.

Baterie má kapacitu 70 mAh a podle výrobce vydrží 5 dnů v pohotovostním stavu. Rozměry hodinek jsou 254 x 34.5 x 11.2 mm.

Potěší i cena chytrých hodinek MYKRONOZ ZeCircle 2, která se v ČR pohybuje takto:

MYKRONOZ ZeCircle 2 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Zdroj: mykronoz.com

Co na hodinky MYKRONOZ ZeCircle 2 říkáte? Napište do diskuze:

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!