VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Niceboy Hive a Niceboy Sound: nová série reproduktorů a sluchátek

22.05.2017

Společnost Niceboy přináší na český trh nové reproduktory a sluchátka. Niceboy Hive jsou bezdrátová Bluetooth sluchátka a Niceboy Sound bezdrátové Bluetooth reproduktory.

Společnost Niceboy je známá hlavně pro své akční kamery, nyní na český trh přichází i s reproduktory a sluchátky.

Série Niceboy Hive jsou bezdrátová sluchátka a trh se nejdříve dostanou Niceboy Hive a Niceboy Hive 2 Touch s Bluetooth 4.1.

Sluchátka Niceboy Hive s výdrží na jedno nabití až 13 hodin se ovládá pomocí tří tlačítek na svém těle a dokáží fungovat i jako handsfree.

Niceboy Hive 2 Touch mají výdrž 18 hodin a jejich ovládání funguje přes doteky na samotná sluchátka. Frekvence těchto sluchátek je 50 Hz - 15 kHz a dosah 10 metrů. Sluchátka by měla disponovat dokonce NFC technologií.

A jaká je cena sluchátek Niceboy Hive? Porovnejte ceny v jednotlivých eshopech:

Niceboy chystá také reproduktory, například Niceboy SOUNDmaster-L nabídne funkci NFC a SIRI a díky technologii MaxxBass by tento Bluetooth reproduktor měl nabídnout i silnou basovou složku.

Niceboy SOUNDtube nabídne dokonce zvýšenou odolnost proti vodě a prachu. Ani zde nebude chybět funkce handsfree a tento Bluetooth reproduktor nabídne i FM rádio.

Cena reproduktorů Niceboy je v Česku takováto:

Na trh by měla dorazit i další audio technika od Niceboy. Co na nové bluetooth sluchátka a reproduktory Niceboy říkáte? Napište do diskuze:

Zdroj: niceboy.cz

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!