VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Recenze CONNECT IT BoomBox BS1000 (bluetooth reproduktor)

19.03.2017

Naším testem prošel levný bluetooth reproduktor CONNECT IT BoomBox BS1000, který lze využít i jako handsfree. Co všechno umí a jak uspěl repráček za 500Kč?

Parametry

  • Výkon: 3W
  • Frekvence: 60 - 18000Hz
  • Vstupy: 3,5mm Jack, microSD
  • Rozměry: 60 x 60 x 53 mm
  • Hmotnost: 220g
  • Výdrž na jedno nabití: 3 hodiny

Design a vlastnosti

CONNECT IT BoomBox BS1000 se prodává ve dvou barevných provedeních a to v černo stříbrné a bílo stříbrné variantě. Na produktových fotkách vypadá lépe prvně zmíněná, ale ani v kombinaci bílá a stříbrná, která dorazila na test nevypadá tento reproduktor špatně. Ostatně podívejte se na náš videopohled, ve kterém uvidíte jak funguje a co obsahuje prodejní balení:

Reproduktor CONNECT IT BoomBox BS1000 dokáže přehrávat hudbu nejen přes bluetooth, ale lze jej připojit k mobilnímu zařízení i přes 3,5mm Jack a to pomocí dodávaného miniUSB kabelu. Pokud by Vám ani tato možnost nestačila, tak je možné využít i slot pro miroSD kartu. Reproduktor oznámí připojení a změnu módů hlasem, což na první pohled vypadá otravně, ale aspoň víte, že vše funguje tak jak má.

Zpracování je na svou cenovou kategorii příkladné, stříbrné části jsou vyrobeny z kovu a bílé pak z plastu. Na spodní straně BoomBox BS1000 je pogumovaná část, která zaručuje stabilní pozici reproduktoru.

Většina ovládacích prvků je schována na spodní části reproduktoru a nejdeme zde zapínací mechanismus, tlačítko pro změnu režimů (bluetooth, miroSD, AUX) a tlačítka pro další a předchozí skladbu (podržením těchto tlačítek lze regulovat hlasitost). Na reproduktoru se nachází také vroubkovaný prstenec, kterým lze snižovat či zvyšovat hlasitost přehrávané hudby.

Reprodukce

U reproduktoru této velikosti jsem nečekal žádný basový projev, a proto jsem byl velmi mile překvapen, že basy zvládá. A dokonce na svou cenovou a velikostní kategorii velmi obstojně. Se zvyšující se hlasitostí začne BoomBox BS1000 celkem hodně rezonovat. Nejlépe si tento reproduktor vede ve středních tónech a u akustické huby či mluveného slova, kde podává nejlepších výsledky.

Závěr

V cenové kategorii bluetooth reproduktorů kolem 500Kč představuje CONNECT IT BoomBox BS1000 velmi zajímavou volbu. Dočkáte se u něj dobrého zpracování, nezapomnělo se na basy a ve středních tónech se rozhodně nejedná o vůbec špatný výsledek. Navíc lze díky vestavěnému mikrofonu tento reproduktor využít jako handsfree.

Zamrzí malá kapacita baterie a s tím spojená nižší výdrž na jedno nabití, která se během testu pohybovala v rozmezí 2,5 až 3 hodin a to dle způsobu poslechu hudby (bluetooth či mircoSD). Stejná je i délka nabíjení tohoto reproduktoru. Také si dávejte pozor na to, že někteří prodejci tento repráček prodávají s tím, že má FM tuner. Od tohoto roku tomu tak již bohužel není a rádio si s CONNECT IT BoomBox BS1000 nenaladíte.

Za 500Kč si CONNECT IT BoomBox BS1000 můžete zakoupit na Alza.cz a rozhodně za tuto cenu neudělá ostudu. Níže se podívejte na kompletní fotogalerii CONNECT IT BoomBox BS1000 a napište nám, jestli máte lepší volbu na bluetooth reproduktor v této cenové relaci.

Connect IT Boom Box BS1000 (CI-238) lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!