VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Today Weather: aplikace s předpovědí počasí v moderním kabátu

03.05.2017

Z nepřeberného množství aplikací s předpovědí počasí jsme vyzkoušeli novinku Today Weather, která nabízí moderní design a možnost přidání své fotky a sdílení počasí.

Všechny aplikace s předpovědí počasí pro Android se asi nedají spočítat. Nedávno jsme psali o Yahoo počasí, která nabízí velmi povedený design a své vlastní fotografie. S hezkým designem ovšem přichází i nová aplikace Today Weather.

Na úvodní obrazovce uvidíte vždy aktuální teplotu a předpověď na další den (denní a noční teplota), nechybí ani fotka, která nazačuje aktuální teplotu. Bohužel narozdíl od zmíněné aplikace od Yahoo není fotka z aktuálního místa, ve kterém se nacházíte. Nechybí zde ani textový přehled předpovědi počasí.

Na další obrazovce, ke které se dostanete přejetím prstem po displeji ze spodu nahoru se nachází informace s pocitovou teplotu, vlhkost vzduchu nebo UV index. Dokonce nechybí ani přehled o aktuální viditelnosti, rosný bod či tlak.

Dále zde naleznete hodinovou předpověď a předpověď na 7 dní. Pokud by Vám to nestačilo, tak aplikace nabízí i předpověď na 15 dní, na kterou se prokliknete z aktuální obrazovky.

Připraveny jsou i informace o možnosti srážek, index kvality ovzduší, rychlosti větru a východu či západu slunce.

Pokud chcete sdílet informace o aktuálním počasí, tak můžete tak učinit přímo z aplikace a přiřadit k této předpovědi svou vlastní fotografii. Tu můžete vyfotit nebo vložit z galerie.

Aplikace umí zobrazovat upozornění na počasí ve stavovém řádku a dokonce si můžete vybrat zdroj dat předpovědi počasí (Accuweather, Weather, Dark Sky, Weather Underground). Nechybí ani několik designově povedených widgetů. 

Aplikace Today Weather je zdarma a je nutné počítat, že se v ní objevuje reklama. Today Weather pro Android si můžete stáhnout na Google Play.

Jakou předpověď počasí ve svém mobilním zařízení používáte? Napište do diskuze:

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!