VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

UE Wonderboom: malý a voděodolný Bluetooth reproduktor

05.04.2017

Společnost Ultimate Ears představila svůj nový reproduktor Wonderboom. Ten má nejen velmi stylový design, ale může být až 30 minut pod vodou v hloubce 1 metr.

UE Wonderboom je malý Bluetooth reproduktor s 360° zvukem a frekvencí 80Hz - 20kHz. Reproduktor má dva 40mm aktivní měniče a dva pasivní zářiče s rozměry 46 x 65mm.

Reproduktor UE Wonderboom má certifikaci IP67 a můžete s ním tak na 30 minut pod hladinu a to až do hloubky 1 metru. Na jedno nabití pak podle výrobce vydrží až 10 hodin přehrávání.

Přes Bluetooth lze spárovat až 8 zařízení a zároveň k jednomu mobilnímu telefonu lze připojit až dva reproduktory a pouštět si na nich současně hudbu. Dosah pak je 33 metrů. Rozměry UE Wonderboom jsou 102 x 93,5mm a hmotnost včetně baterie je 425 gramů.

UE Wonderboom se bude prodávat v šesti barevných variantách a cena byla stanovena na 99$.

Zdroj: ultimateears.com

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!