VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Časovače z chytrých reproduktorů Google Nest se budou zobrazovat na zamknuté obrazovce telefonu

13.03.2023

Google představil několik novinek a jednou z ní je vylepšená integrace chytrých reproduktorů Nest s mobilním telefonem. Zobrazení časovače z Google Nest na telefonu bude daleko snazší.

Text: Ondřej Kaňa

Pokud si na chytrém displeji Google Nest Hub (recenze) spustíte časovač, tak jej vidíte na displeji. Na chytrém reproduktoru, jakým je Google Nest Mini (recenze) je to o něco horší, zde se musíte Google asistenta zeptat hlasem, jak na tom časovač zrovna je. Pokud u reproduktoru zrovna nejste, tak zjištění, kolik času zbývá je poměrně zdlouhavé. V aplikaci Google Home musíte najít reproduktor, na kterém je časovač spuštěn, přejít do nastavení -> zvuk -> budíky a časovače. Tedy až na 4 kliknutí si můžete zobrazit aktuální časovač. To se teď změní.

Google ve své tiskové zprávě totiž uvádí, že zobrazení časovačů bude mnohem jednodušší. Tedy alespoň na mobilních telefonech Pixel: Když nyní nastavíte časovač na kompatibilním zařízení Nest, zobrazí se odpočítávání také na telefonu Pixel. Když se časovač vypne, dostanete dokonce na telefon upozornění, takže časovač můžete deaktivovat nebo přidat další minutu rychlým klepnutím.

Jak je vidět z obrázku výše, tak časovač se bude zobrazovat na uzamčené obrazovce telefonu. A protože časovače na Google Nest Hub a Nest Mini využívám často, tak se mi tahle funkce velmi zamlouvá. Jen doufám, že se z telefonů Pixel brzo dostane také na další telefony s Androidem.

Google představil také další novinky pro telefony Pixel: rychlejší Night Sight pro noční focení, rozšíření Magic Eraser pro vymazání objektů z fotek na všechny Pixel telefony a další novinky.Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!