VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Google Nest Hub nově na domovské obrazovce zobrazuje kromě času i datum

03.06.2022

Chytré displeje Nest Hub od Google se doškaly drobné aktualizace, která přidává zobrazení datumu a dnu v týdnu na domovské obrazovce. 

Text: Ondřej Kaňa

Chytrý displej od Google se dočkal už své druhé generace a prošel také naší recenzí. Na své domovské obrazovce, která zobrazuje fotografie se do teď objevoval aktuální řas a informace o počasí. V nové aktualizaci pro první i druhou generaci Nest Hub se k těmto informací přidává i datum a den v týdnu. Tyto informace se zobrazují nad údajem o času.

Bohužel v současnosti nelze nijak měnit velikost písma a ani barvy. V případě, že se na displeji zobrazuje fotka, která je příliš světlá, je datum vemi špatně viditělný, protože má poměrně malou velikost.

Datum na našem Nest Hub 2. generace je zobrazen s firmwarem 47.8.13.433496385. Jde o již o několikáte vylepšení pro Nest Hub v poslední době. V listopadu roku 2021 dostaly chytré displeje Nest Hub druhé generace podporu aplikací, tato funkce se minulý měsíc rozšíčila i na první generaci. Google Nest Hub také nově dokáže zobrazit kroky, kalorie a další aktivity z chytrých hodinek.

Přidání datumu na domovskou obrazovku Google Nest Hub je sice jen drobné vylepšení, ale určitě potěší mít tyto základní informace přímo na očích.

Google Nest Hub 2 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>


Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!