Vybíráte mobilní telefon? TOP 25 mobilů, srovnání dle ceny, recenze a diskuze

Aplikace pro Google Nest Hub 2. generace v nové aktualizaci

13.11.2021

V poslední aktualizaci pro chytrý displej Nest Hub 2. generace se objevily aplikace pro rychlé spuštění některých programů. Stejné aplikace již známe z Next Hub Max.

Dříve bylo možné Youtube či Spotify (a další) spustit na displeji Google Nest Hub jen pomocí slovního povelu. Nyní jsou dostupné také formou aplikací. I když spíše jde jen o ikony pro rychlejší spuštění. Ty jsou dostupné po přejetí prstem od spodního okraje směrem nahoru, tedy způsobem, který do nedávna zobrazil jen možnosti nastavení.

Pokud tedy provedete zmíněné gesto přejetím prstu po displeji, nejdříve se objeví nabídka 6 ikon. Pokud chcete vidět všechny dostupné aplikace a otevřít je dotykem, tak musíte přes položku "See all". V současné době je v nabídce 18 aplikací, které lze spustit dotykem na displej přes ikonu. Jde například o YouTube, Spotify, Netflix, kalendář, počasí, časovač a další.

Aplikace jsou tedy v současnosti dostupné pro chytré displeje Nest Hub Max a Nest Hub 2. generace.

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!