VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Google asistent zobrazí kroky, kalorie a další aktivity na zařízeních Nest Hub

22.05.2022

Google Assistant lze nově propojit s Fitbit a Google Fit a lze tak nejen na telefonu, ale i na chytrých displejích Nest Hub či reproduktorech Google Nest Audio zjistit Vaše ušlé kroky a další aktivity.

Text: Ondřej Kaňa

Pokud využíváte aplikaci Fitbit nebo Google Fit, můžete si ji nově propojit s asistentem od Google. Ten pak na váš hlasový příkaz zobrazí aktivity v podobě ušlých kroků, spálených kalorií či tepu. V případě, kdy máte aplikaci Google Fit propojenou s chytrými hodinkami, tak lze zobrazit aktivity, které Vám hodinky naměří. Osobně takto využívám hodinky Amazfit GTR 2 (recenze), které mám přes aplikaci Zepp propojené právě s Google Fit.

Nastavení je nutné provést v nastavení Google asistenta a následně v položce Wellness. Ta je dostupná v případě, že máte jazyk telefonu nastaven na angličtinu. Povolit zde také můžete zobrazení aktivit na chytrých displejích Nest Hub (recenze 2. generace Nest Hub).

Na Nest Hub se pak zobrazí karta, která ukáže počet kroků, spálených kalorií či tepové frekvenci. Zobrazit se dá konkrétní den či celý týden. Tedy zeptat se můžete, kolik kroků jsem ušel dnes/minulý týden/konkrétní den. To samé platí o kaloriích a tepové frekvenci. Stejné zobrazení pak umožňuje Google asistent přímo na vašem mobilním telefonu.

U Nest Hub 2. generace mě mrzí, že aktivity nejsou zobrazeny přímo na kartě Wellness, ale je nutné chytrý displej požádat o zobrazení informací slovně. Je možné, že se toho ovšem dočkáme s některou z dalších aktualizací.

Videorecenze Google Nest Hub 2. generaceNa tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!