VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Test aplikace Mi Fit ve verzi 3.0 pro chytré náramky Xiaomi Mi Band

22.07.2017

Aplikace Mi Fit, která je prodlouženou rukou fitness náramku Xiaomi Mi Band a Mi Band 2 dostává aktualizaci na verzi 3.0. Ta přináší nový design a také některé nové funkce. Mi Fit 3.0 jsme vyzkoušeli.

Naší recenzí prošel náramek Xiaomi Mi Band 2 (recenzi najdete zde i s video pohledem), který funguje s aplikací Mi Fit. Tato aplikace prošla relativně velkou změnou po aktualizaci na verzi 3.0.

Největší viditelnou změnou je redesign celé aplikace, navíc lze nově uzpůsobovat položky na úvodní obrazovce aplikace. Zde zjistíte, jaký je aktuální stav Vašich ušlých kroků, jak jste spali minulou noc a nechybí ani statistika srdečního tepu a hmotnost. V grafu také uvidíte, jak se Vám daří dosáhnout stanovených cílů.

Tip: chystáme soutěž o náramek Xiaomi Mi Band 2, proto sledujte náš Facebook, aby Vám soutěž neunikla!

V podrobných statistikách nově najdete průměr aktivity za posledních 30 dnů v přehledném grafickém ztvárnění. Nechybí ani přepočet ušlých kroků na ušetřené množství pohonných hmot. Zajímavé!

Aplikace Mi Fit nově také ukáže pravidelnost spánku a to v podobě jestli jste minulou noc usnuli dříve nebo později než je Váš průměr. Nechybí ani srovnání s ostatními uživateli vlastnící náramek Mi Band. Možná Vás také potěší informace, že jste lehčí než určité procento lidí se stejnou výškou!

Nastavení budíku, oznámení příchozích hovorů a další upozornění, které dokáže zobrazit fitness náramek, se poněkud schovalo. Nově se nachází v záložce Profil a po proklinutí na Moje zařízení. Bohužel se opět nedočkáme možnosti zobrazení textu v podobě jména volajícího, zobrazení SMS nebo emailu u náramku Mi Band 2. A to přes to, že to náramek umí. Zde je stále nutné využívat aplikace třetích stran (jednu jsme testovali a funguje skvěle).

Několik dalších novinek ovšem aplikace Mi Fit ještě přináší. Nově lze zapnout měření tepu během spánku a tím získat lepší informace o tom, jak spíte. Mi Fit ve verzi 3.0 také podporuje GPS a do sledování aktivit přibyla možnost venkovní jízdy na kole, která v předchozí verzi chyběla!

Aplikaci Mi Fit ve verzi 3.0 můžete zdarma stahovat na Google Play.

Co na novou verzi aplikace pro náramky Xiaomi Mi Band a Mi Band 2 říkáte? Napište do diskuze:

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!