VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Testujeme 23,8" monitor Dell U2417H UltraSharp s tenkým rámečkem

27.04.2017

LCD monitor Dell U2417H UltraSharp má Full HD IPS obrazovku a velmi tenký rámeček. Nabízí funkci pro omezení vyřazování modrého světla a dá s k němu připojit myš i klávesnice přes USB. K nám dnes dorazil na recenzi.

Dell U2417H UltraSharp je monitor s rozlišením 1920 x 1080 bodů, 23,8" obrazovkou a obnovovací frekvencí 60 Hz. Tento monitor Dell byl kalibrován již v továrně a nabízí 99% pokrytí prostoru sRGB při hodnotě deltaE < 2. Přímo v krabici pak naleznete protokol o kalibraci barev. Proti únavě očí bojuje režim Papír, který eliminuje modré světlo.

Konektivitu zajišťuje DP, mDP a HDMI s podporou MHL a dokonce nechybí ani 4 portový USB 3.0 hub, pomocí něhož můžete připojit klávesnici či myš.

Pro pohodlí uživatelů je určen i polohovatelný držák monitoru, který umí zvýšit či snížit monitor až o 130 mm či provádět jeho náklon.

Monitor Dell U2417H UltraSharp zakoupíte například na Alza.cz a my na něj připravujeme podrobnou recenzi včetně videopohledu, kterou na našem webu najdete již velmi brzo. Máte-li na Dell U2417H UltraSharp dotazy, tak neváhejte využít naši diskuzi:

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!