VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Aplikace Google Home začne podporovat starší kamery Nest Cam

12.01.2023

Všechny nové chytré kamery a zvonky od Google využívají aplikaci Google Home. Majitelé starších kamer a zvonků Nest podporu této aplikace dostanou nejspíše v nadcházející době.

Text: Ondřej Kaňa

Aplikace Google Home prošla na konci loňského roku velkou proměnou, která se týkala nejen automatizace, ale také náhledu kamer na úvodní obrazovce aplikace. Další novinkou je, že náhled kamer a zvonků (recenze bateriového Google Nest Doorbell) můžete zobrazovat také na webové verzi Google Home. Všechny tyto novinky ale v podstatě minuly majitelé starších kamer Nest, protože pro plnohodnotné využití těchto kamer bylo nutné mít vedle aplikace Google Home nainstalovanou i aplikaci Nest.

Jak zjistil web 9TOGoogle, v nejnovější aktualizaci náhledu aplikace Google Home je obrázek zobrazující Nest Cam první generace a popis procesu připojení kamery do aplikace Google Home (dříve se nastavení kamery prováděl ve zmíněné aplikaci Nest).

To naznačuje, že Google konečně zapracoval na podpoře starších kamer do aplikace Google Home, ostatně slíbil to už v roce 2021.

Nová verze aplikace Google Home je dostupná ve veřejném náhledu (Public Preview), který je dostupný pro všechny uživatele po přihlášení do programu. Postup najdete na stránkách Google.Chytrá domácnost se stává běžnou součástí našich životů, s různými výrobci může být ale integrace složitá. Nový standard Matter slibuje zjednodušení. Jak funguje spolu s chytrou domácností od Google?

Chytrá domácnost se stává běžnou součástí našich životů, s různými výrobci může být ale integrace složitá. Nový standard Matter slibuje zjednodušení. Jak funguje spolu s chytrou domácností od Google?

Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!