VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Filmy už si z Google Play nekoupíte, nově budou jen v aplikaci Google TV

01.06.2022

Google už v březnu oznámil, že se filmy a seriály přesunou z Google Play do samostatné aplikaci Google TV. Tento přesun zdá se, že již nastal. 

Text: Ondřej Kaňa

Pokud si v Google play chcete zakoupit nějaký film, tak narazíte na upozornění, že se filmy a TV pořady brzo přesunou. Dokonce je možné, že na kartu Filmy v Google Play už vůbec nenarazíte.

Všechen obsah, a to včetně již zakoupených filmů se totiž přesunul do samostatné aplikace Google TV. V této aplikaci pak lze filmy a TV pořady nakupovat stejným způsobem, na jaký jsme byli zvyklí v Google play. V podstatě je situace stejná, jako byla u hudby, která se přesunula do samostatné aplikace Youtube Music. Stejný osud pravděpodobně čeká i sekci Knihy.

Využíváte aplikaci Google TV? Napište do diskuze pod článkem.Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!