VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Google keep umožní formátování textu a změnu velikosti písma

16.06.2022

Google keep je velmi oblíbená aplikace pro poznámky a v blízké budoucnosti dostane aktualizaci, která aplikaci nauří formátování textu a změnui velikosti písma.

Text: Ondřej Kaňa, Zdroj: 9To5Google

V Google Keep si vytvožíte poznámky nejen na systému Android a iOS, ale funguje také jako webová aplikace. Stačí mít účet Google a můžete tuto jednoduchou aplikaci využívat třeba i jako nákupní seznam chytré domácnosti pomocí Google Home.

Už před měsícem se objevila zpráva, že se Google Keep naučí formátování textu. Podle webu 9To5Google, který dekompiloval APK soubor dané aplikace, bude možné velikost písma měnit ve třech krocích: malé, střední, velké. Dále by mělo být možné zvolit tučené písmo, kurzívu a vybraný text podtrhnout.

Kdy se formátování textu objeví uživatelům není jisté, zdá se, že Google funkci aktuálně testuje. Pokud využíváte aplikaci Google Keep, jedná se o celkem výrazné vylepšení.

Používáte aplikace Google Keep? Nebo využíváte jinou aplikaci na poznámky? Dejte nám vědět do naší diskuse pod článkem.Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!