VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Google Zprávy mění vzhled, nově kladou důraz na místní zprávy z regionů

22.06.2022

Google News jsou tady již dvacet let a verze Google Zpráv pro počítače dostává nový vzhled, který klade větší důraz na regionální zpravodajství. Vylepšení se dočkalo také přizpůsobení titulní stránky.

Text: Ondřej Kaňa

Google Zprávy přináší veškerý kvalitní zpravodajský obsah, který je dostupný a není tak divu, že v Google Zprávách najdete i náš web techfan.cz.

Na domovské stránce Google Zpráv se ve Vašem přehledu na horní části objevují nově Místní zprávy z Vámi uložených regionů. Pokud sledujete více regionů, můžete si je nechat všechny zobrazit a přepínat mezi nimi. Zobrazení Místních zpráv z regionů přímo vedle Hlavních událostí je hlavní novinka nového vzhledu.

Sekce Vaše témata se dočkala nového přizpůsobení, kdy je možné volit mezi záložkami Česko, Svět, Podnikání, Věda a technika, Zábava a Sport. Můžete upravit pořadí sekcí nebo některou ze sekcí odebrat z výběru.

Nový vzhled Google Zpráv je již dostupný pro všechny účty, v současnosti je v nastavení možnost přepnout do starého zobrazení. Tato možnost ovšem časem zmizí a počítačová verze Google Zpráv bude podporovat již jen nový vzhled. Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!