VYBÍRÁTE MOBILNÍ TELEFON? TOP 20 MOBILŮ - RECENZE, DISKUZE A SROVNÁNÍ CEN

Nastavte si widgety na zamykací obrazovku a AOD u Samsung telefonů

01.08.2023

Nově si můžete na zamykací obrazovku telefonů Samsung přidat libovolný widget. Stejná možnost se týká dokonce i Always on displeje. Jak na to?

Text: Ondřej Kaňa

Majitelé telefonů a tabletů Samsung Galaxy mohou využívat aplikaci Good Lock, která umožňuje další nastavení těchto zařízení. Díky této aplikaci, kterou najdete konečně i v českém Galaxy Store, tak je možné odstranit nepotřebné ikony ze stavového řádku, lze spustit aplikace poklepáním na záda telefonu nebo můžete vylepšit ovládání gesty. A Samsung si teď přichystal další skvělou vychytávku.

Díky modulu LockStar je možné si přidat libovolný widget na zamykací obrazovku telefonu nebo tabletu Samsung Galaxy. A není třeba se omezovat jedním widgetem, pokud máte místo, je možné jich přidat více.

A to není všechno. Stejnou možnost, teda přidání si libovolného widgetu, je možné provést i na Always on displej.

Jak postupovat pro přidání si widgetu? Nejdříve si nainstalujte Good Lock z Galaxy Store. Po otevření aplikace si najděte LockStar a tento modul si nainstalujte také do vašeho zařízení. Po spuštění Lockstar si můžete zapnout nastavení pro zamykací obrazovku, Always on displej nebo zapnout obě možnosti. Pak už jen stačí prstem kliknout do volného prostoru a objeví se možnost přidání widgetu.

Možnost widgetů na zamykací obrazovce a Always on displeji je dostupná pro LockStar ve verzi verzi 5.1.00.24. Osobně jsem testoval na mobilním telefonu Samsung Galaxy S23 Ultra a vše funguje naprosto skvěle.Na tomto webu se mohou zobrazovat reklamní odkazy. Získané prostředky z reklamních odkazů jsou použity k provozu tohoto webu a nemají žádný vliv na obsah, témata či přívěsky.

Recenze na webu odráží zkušenosti autora a jeho pocity z recenzovaných produktů. Berte na vědomí, že výsledky recenzí jsou subjektivním hodnocením!